Po - Pá  9:00 - 17:00

212 241 749

Dachstein-West - autobusový lyžařský zájezd
Dachstein-West - autobusový lyžařský zájezd
Dachstein-West - autobusový lyžařský zájezd

Dachstein-West - autobusový lyžařský zájezd

Popis

Privátní penziony v Abtenau

Popis a poloha: privátní penziony jsou rozmístěny v rámci celého Abtenau, cca 15 minut jízdy naším autobusem od Russbachu v lyžařském středisku Dachstein – West.

Vybavení: místnost, kde se podávají snídaně.

Program zájezdu

Příjezd na ubytování v ranních hodinách, převlečení do lyžařského v místnosti k tomu určené, odjezd na lyžování. Další dny lyžování, poslední den po lyžování odjezd do ČR (převlečení v autobuse). Předpokládaný příjezd do ČR v nočních až ranních hodinách dle jednotlivých výstupních míst. První stravovací službou je večeře (buď v ceně zájezdu, nebo za příplatek) v den příjezdu a poslední je snídaně v den odjezdu.

Ubytování

2-4 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením. 4 lůžkové pokoje doporučujeme jen rodinám s 2 malými dětmi.

Stravování

rozšířená servírovaná snídaně v penzionech. Večeře si řeší účastníci zájezdu individuálně. V centru Abtenau se nachází restaurace.

Cena zahrnuje

autobusovou dopravu, 2x ubytování v privátních penzionech v Abtenau ve 2-4 lůžkových pokojích s vlastním soc. zařízením, 2x snídani, delegáta, pobytovou taxu, ložní prádlo.

Příplatky

komplexní pojištění 175 Kč/osobu a zájezd, 1 lůžkový pokoj 300 Kč/zájezd, permanentka.

Nástupní místa

Trutnov, Jaroměř, Hradec Králové, Pardubice, Praha, Tábor/Písek, České Budějovice.

Poznámka

Orientační ceny skupinových permanentek: 3 denní dospělí 112 Euro, děti roč. 2003-2012 45 Euro, junioři roč. 2002-2000 81 Euro.

Náš tip

Pohodový prodloužený víkend na lyžích mimo hlavní sezonu, blízká vzdálenost z ČR, doporučujeme i pro běžkaře - bežkařský ráj – údolí Lammertal (Abtenau, Lungötz) a Postalm.

Ceník

Termín

Počet nocí

Dní lyžování

Osoba

08.03.-12.03.19

2

3

3 690

Vybrat osoby
   Další termíny Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena na cestovní smlouvě/potvrzení o zájezdu

Zaregistrujte se k odběru novinek

Nenašli jste, co jste hledali?